Zapraszamy do udziału w drugiej edycji konkursu Polskiej Agencji Nadzoru Audytowego na najlepszą pracę magisterską z zakresu rewizji finansowej i audytu.
Celem konkursu jest promowanie badań naukowych w dziedzinie audytu oraz rozwój i promocja praktyki audytorskiej w Polsce. W tegorocznej edycji zostaną wyróżnione trzy najlepsze prace.
Dla laureatów przewidziano następujące nagrody:
I miejsce
Nagroda imienia dr. Zdzisława Fedaka w wysokości 10 000 zł brutto oraz możliwość publikacji całości, fragmentu lub streszczenia pracy w Roczniku Audytu i Rachunkowości, wydawanym przez PANA.
I miejsce
Nagroda pieniężna w wysokości 7 000 zł brutto oraz publikacja fragmentu lub streszczenia pracy w „Roczniku Audytu i Rachunkowości”.
III miejsce
Nagroda pieniężna w wysokości 5 000 zł brutto oraz publikacja fragmentu lub streszczenia pracy w „Roczniku Audytu i Rachunkowości”.
Uczestnikami konkursu mogą być autorzy prac magisterskich, napisanych w języku polskim, które zostały obronione w okresie od 1 października 2025 r. do 30 września 2026 r.
Termin nadsyłania prac upływa 31 października 2026 r. (decyduje data wpływu pracy na adres e-mail Organizatora).
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!
Szczegóły, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są w zakładce Konkurs.


